O firmie

EKO-SERWIS POLSKA jest jednym z największych producentów profesjonalnych filtrów, służących do uzdatniania wody dla celów domowych i przemysłowych. Nasze rozwiązania mają zastosowanie w procesach technologicznych, w układach chłodniczych (zarówno otwartych jak i zamkniętych) i ciepłowniczych (kotłownie wodne, parowe, elektrociepłownie) oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest demineralizacja wody.

Posiadamy w swojej ofercie zestawy dozujące pracujące na pompach proporcjonalnych oraz współpracujących z wodomierzem kontaktowym z dzieleniem i mnożeniem impulsów. Powyższe urządzenie pozwala na skuteczne uzdatnianie wody poprzez wprowadzenie do niej preparatów chemicznych takich jak antyskalanty, inhibitory korozji, biocydy.

Nasza firma stawia na profesjonalną obsługę Klienta, wysoką jakość świadczonych usług, zastosowanie materiałów wyłącznie najlepszej jakości oraz sprawną i szybką pomoc serwisową.

 

 

Uzdatnianie wody to dziedzina, którą zajmujemy się od wielu lat. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie poparte wieloletnim doświadczeniem Celem naszej działalności jest maksymalne zaspokojenie potrzeb i spełnienie oczekiwań naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze systemy uzdatniania wody spełniały najwyższe jakościowe standardy. Oferujemy najnowocześniejsze urządzenia (zmiękczacze wody, odżelaziacze, wszelkiego typu filtry i systemy filtrujące wodę, lampy UV), które pozwalają oczyścić każdą wodę ze szkodliwych i zbędnych związków chemicznych i mikrobiologicznych. Uzdatnianie wody dla indywidualnych odbiorców jak i dużych instytucji realizujemy kompleksowo: - doradztwo techniczne i dobór odpowiednich technologii, - opracowanie schematów i projektów, - dobór odpowiednich urządzeń, - montaż i uruchomienie.

Zapewniamy stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów uzdatniania wody, a przede wszystkim atrakcyjną ofertę cenową. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki rynku sprawia, że nasza firma spełnia najwyższe oczekiwania w dziedzinie uzdatniania wody, a stosowane przez nas technologie pozwoliły nam na zdobycie uznania naszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl